Studentu iz Crne Gore pukla arterija u Americi, neophodna pomoć za operaciju

Dvadesetogodišnjem studentu iz Crne Gore Filipu Duloviću, koji je prije tri mjeseca radi ljetnjeg zapošljavanja otputovao u Sjedinjene Američke Države, preko Work and Travel Programa, neophodna je pomoć za liječenje.
Studentu iz Crne Gore pukla arterija u Americi, neophodna pomoć za operaciju

Foto: Privatna arhiva

Naime, Filipu je, iznenada, u utorak uveče pukla arterija i izazvala ozbiljno krvarenje u mozgu.

„Trenutno se nalazi na intenzivnoj njezi u bolnici Mount Sinai West na Menhetnu 59 st. Pod stalnim je nadzorom ljekara i čeka operaciju mozga“, navodi se se u apelu za pomoć.

Nažalost, operacija je prilično skupa, a on će morati da ostane u bolnici u Njujorku narednih nekoliko mjeseci dok se ne oporavi i neće moći da radi.

„Svaka pomoć za plaćanje operacije i drugih medicinskih troškova koji neće biti pokriveni osiguranjem, kao i pomoć oko njegovih svakodnevnih životnih troškova je veoma cijenjena i mnogo će pomoći da se mladi Filip oporavi“, dodaje se.

Cilj je da se prikupi 100.000 dolara, a do sada je donirano skoro 55.000.

Filipu možete pomoći doniranjem preko platforme gofundme.

×

PROČITAJTE I...

Preuzmite našu aplikaciju


Pratite nas na

Pridružite se našoj Viber zajednici

0 komentara


NAJNOVIJE

NAJČITANIJE

Nataša Bekvalac na liječenju od bolesti zavisnosti: Godinama se bori sa problemo...

BURA U GUSINJU: Sanel Balić kandidat za predsjednika, odbornici verifikuju ostav...

Pogledajte snimak osumnjičenih za kopanje tunela

Abazović na predavanje studentima u Beogradu vodi četvoricu svojih savjetnika