test

Evo đe neće biti struje u poneđeljak i utorak

Standard

03/02/2023

15:16

Navedeni radovi se izvode u cilju kvalitetnijeg i sigurnijeg napajanja električnom energijom. U slučaju loših vremenskih uslova radovi će biti odgođeni, saopšteno je iz CEDIS-a.



Zbog planiranih radova na mreži, u ponedeljak 06. februara, bez napajanja električnom energijom će ostati:

Podgorica

– u terminu od 08 do 15 sati: Botun, Dajbabe, dio Dahne, dio Drača- dio ul. Đečevića, Slobodana Škerovića i Vlada Martinovića, dio Stare Zlatice, ulica Miloja Pavlovića, zgrade na Bulevaru Ivana Crnojevića i Beogradske.

Zeta

– u terminu od 09 do 15 sati: Mataguži, Gošići, Odžino Polje, Trešnjica, dio Balabana.

Danilovgrad

– u terminu od 08 do 15 sati: Ždrebaonik, Međice, Gorica, Počijevka, Sige, Kruščica, Ljututuk, Jama Žarića, Farma koka, Klanica, Donje Selo, Šabov Krug, Luke, Jelenak, Kula Lakića, Potkraj Šaranovića, Slatina, Dolovi Kovački, Poljica, Ivanj Uba, Jablan, Bzo i Studeno, Orašje, Velje Polje, Ćurilac, Grlić, Glavica, Voštar, vodoizvorište Oraška Jama i privatna preduzeća: Montenomaks, Stefani 91, Vuković, Okov, Kasarna, Garmin, Ramini, Jovović i Đurović (kratkotrajna isključenja)

– u terminu od 08 do 15 sati: Vučica, Taraš Vojna (Ministarstvo odbrane), Kosić, dio Poglavica, Šume Bećirovića, Megran, Farmont, dio Kosića, Jastreb, dio Mamućevine, Sušica, Koljat i dio Lazina, Dio Donjih Martinića – Maljat, Kokotovac i dio Podglavica, Zagreda, Donji Martinići-Kiro Radović, Prentina Glavica, Oraška Jama i Ciglana. 

Cetinje

– u terminu od 09 do 12 sati: Zagrablje, Savatrans, Kasomi, Romi, Konak Muhadinovića, Očinići, Očinića Poljane i Borišići, Obzovica, Prekornica, Pačarađe, Drenov Do, Gluhi Do, Vrela, vodoizvorište Vrela, Golijani, Ugnji, Očinići, Očinića Poljane i Borišići.

Nikšić

– u terminu od 08 do 15 sati: Neckom, dio Brlje, dio Studenaca, Dabovići i Usputnica.

Bar

– u terminu od 08 do 14 sati: Potrošači na području Bjeliša (Mandarići), Zubaca, Tuđemila, Sušare i Manastri Ribnjak, Alkovića brijeg, Dobra Voda, Pečurice, Grdovići, Velje Selo, Kunje, Duške, Karastani, Mala Gorana, Nikezići, Velika Gorana, Pelinkovići, Metanovići, Kovačevići, dio potrošača na području Limljanja, potrošači na području Gluhog dola, dio potrošača na području Ostrosa.

Ulcinj

– u terminu od 08:30 do 15 sati: dio naselja Kolomza, Pistula, Gač, Repetitor Možura, Brdela, Briska Gora, Zoganje, Darza, Sveti Đorđe, Sutjel, Ćurke.

– u terminu od 09:30 do 12:30 sati: Velika plaža, Reč, Sv. Nikola i Ada Bojana, Đerane, Gornji i Dinji Štoj.

Andrijevica

– u terminu od 08:30 do 14:30 sati: Dulipoje.

Berane

– u terminu od 08:30 do 14:30 sati: dio Buča i Goražda.

Bijelo Polje

– u terminu od 08 do 14 sati: Laholo i Pripčići.

– u terminu od 09 do 16 sati: Žurena, Zaton, Radulići, Rakonje, Grančarevo i Voljavac.

Kolašin

– u terminu od 08 do 15 sati: Trmanje i Ljevišta.

– u terminu od 08 do 16 sati: Smira, Oćiba, Benzinska pumpa, Vladoš, Lugovi, Žirci, Crkvine, Pčinja, Moračka Bistrica, Jasenova, Ocka gora, Međuriječje, Cerovica, Trešnjica, Liješnje, Bogutov do, Mrtvo Duboko, Bulje, Andrijevo, Smolice, RDC, Vlahovići, Andrijevo, Jasenov do, Gornja Rovca, Višnje, Velje Duboko, Trmanje.

Mojkovac

– u terminu od 08 do 15 sati: Štitarica.

– u terminu od 09 do 10 sati: Cer.

– u terminu od 09 do 14 sati: Donji Lepenac.

– u terminu od 09 do 15 sati: Gornji Lepenac.

Petnjica

– u terminu od 08:30 do 14:30 sati: Petnjica, Godočelje, Lagatori, Đuđ, Murovac, Javorovo, Radmanci, Lješnica, Tucanje, Orahovo, Vrševo, Bor, Savin Bor, Ponor, Dobrodole, Vrsaljke, Dašča Rijeka i Kruščica.

Plav

– u terminu od 09 do 14:30 sati: Komarača i Lijevi Meteh.

Rožaje

– u terminu od 09 do 14:30 sati: Bukovica.

UTORAK

Zbog planiranih radova na mreži, u utorak 07. februara, bez napajanja električnom energijom će ostati:

Podgorica

– u terminu od 08 do 15 sati: Zgrade u Ulica Radovana Zogovića i Miloša Obilića-preko puta FK Mladost, dio Dajbabskog brda i Milunovići.

– u terminu od 09 do 15 sati: područje Bioča, Rijeke Piperske, Lutova, Pelevog Brijega, Bratonožića, .

Danilovgrad

– u terminu od 08 do 15 sati: Ždrebaonik, Međice, Gorica, Počijevka, Sige, Kruščica, Ljututuk, Jama Žarića, Farma koka, Klanica, Donje Selo, Šabov Krug, Luke, Jelenak, Kula Lakića, Potkraj Šaranovića, Slatina, Dolovi Kovački, Poljica, Ivanj Uba, Jablan, Bzo i Studeno, Orašje, Velje Polje, Ćurilac, Grlić, Glavica, Voštar, vodoizvorište Oraška Jama i privatna preduzeća: Montenomaks, Stefani 91, Vuković, Okov, Kasarna, Garmin, Ramini, Jovović i Đurović (kratkotrajna isključenja).

– u terminu od 08 do 15 sati: Vučica, Taraš Vojna (Ministarstvo odbrane), Zagreda, Donji Martinići-Kiro Radović, Prentina Glavica, Oraška Jama i Ciglana.

Cetinje

– u terminu od 09 do 16 sati: Očevići, Začir, Dubova, Strugari, Ceklin, Tunel Mekavac, Dobrsko Selo i Ulići (kratkotrajna isključenja).

– u terminu od 09 do 16 sati: Markov Do, Bokovo, Đinovići, Štitari, Kosijeri, Orašani, Mikulići i Tomići.

Podgorica/Tuzi

– u terminu od 09 do 17 sati: Akšabanovići, Vulevići, Gornji i Donji Milješ, Tuški Rogami, Krševo, Gureč, dio Kakaricke gore, Omerbožovići, Kuće Rakića, Dinoša, Selište, Prifte, Pikalje, Tergija, dio oko Cijevne, Stanaj Adžaj i Ljuljanovići.

Nikšić

– u terminu od 08 do 15 sati: Neckom, dio Brlje, dio Studenaca, Cerovo, Vitalac, Štedim, Riđani, Kuside, Vrtac, Crnodoli, Broćanac, Moštanica, Široka ulica i Koravlica.

Bar

– u terminu od 08 do 14 sati: Potrošači na području Bjeliša (Mandarići), Zubaca, Tuđemila, Sušare i Manastri Ribnjak, Alkovića brijeg, Dobra Voda, Pečurice, Grdovići, Velje Selo, Kunje, Duške, Karastani, Mala Gorana, Nikezići, Velika Gorana, Pelinkovići, Metanovići, Kovačevići, dio potrošača na području Limljanja, Potrošači na području Gluhog dola, dio potrošača na području Ostrosa.

– u terminu od 09:30 do 11 sati: Sotonići, Podgor, Brčeli , Bukovik.

– u terminu od 09:30 do 15 sati: Bijele Poljane.

Budva

– u terminu od 08 do 13 sati: dio naselja Buljarica centar kod konobe Galeb.

– u terminu od 09 do 13 sati: dio naselja pored trafostanice Stupovi 2.

Ulcinj

– u terminu od 08:30 do 15 sati: Kodre, Kolomza, Pistula, Gač, Repetitor Možura, Brdela, Briska Gora, Zoganje, Darza, Sveti Đorđe, Sutjel, Ćurke.

Andrijevica

– u terminu od 08:30 do 14:30 sati: dio Trešnjeva.

Berane

– u terminu od 08:30 do 14:30 sati: dio sela Goražde.

Bijelo Polje

– u terminu od 08 do 13 sati: Donji Mojstir.

– u terminu od 09 do 16 sati: Grančarevo, Pavino Polje, Voljavac, Sutivan, Božovića Polje i Godijevo – Pepeljci.

Kolašin

– u terminu od 08 do 15 sati: Oćiba, Benzinska pumpa, Vladoš, Lugovi, Žirci, Crkvine, Pčinja, Moračka Bistrica, Biočinovići, Drpe, Selišta, Rijeka Mušovića, Ski-centar 1450, Paljevine, Ljevišta, Rogobore, Bakovići, Ilinčić, Trebaljevo, Fabrika vode ‘Suza’, mHE Bukovica, Sjerogošte.

– u terminu od 08 do 16 sati: Ulica Jagoša Simonovića (traforeon ‘Spomen dom’).

Mojkovac

– u terminu od 08 do 15 sati: Gornja Polja, Gornji Lepenac.

– u terminu od 09 do 14 sati: Štitarica 2, Lojanice.

Petnjica

– u terminu od 08:30 do 14:30 sati: Dobrodole i dio Lagatora.

Plav

– u terminu od 09 do 14:30 sati: Naselje u blizini Šabovića Đžamije, Rudo Polje , Šarkinovići i dio sela Brezojevice.

Rožaje

– u terminu od 09 do 14:30 sati: Bukovica.

Izvor (naslovna fotografija):

Ilustracija

Ostavite komentar

Komentari (0)