Gdje neće biti struje u ponedjeljak i utorak

Gdje neće biti struje u ponedjeljak i utorak

Zbog planiranih radova na mreži, u ponedjeljak 11. oktobra, bez napajanja električnom energijom će ostati:

Podgorica          

-u terminu od 9:00 do 19:00 sati: Lijeva Rijeka, Veruša, Opasanica, Mokra, Brskut i  Bukumirsko jezero

-u terminu od 9:00 do 16:00 sati: Ubli, Živkovići, Prisoja, Prelevići, Bezjovo, Cvilin, Orahovo, Lazorci, Građen, Toke, Korita, Draževina, dio Podstrane, Popratnica, Kornet i Krusi

-u terminu od 8:00 do 14:00 sati: dio naselja oko TS 220/110 kV “Zagorič”, Gornji i Donji Rogami, Miletine njive, Vranjske njive, dio Veljeg brda, Cerovice, Drezga, Baći, Straganica, Stijena Piperska, Radevići, Zavala, Liša, Radeća, Markovići, Lopate, Vukovići i Gola strana (kratkotrajna isključenja u navedenom vremenu)

-u terminu od 8:00 do 14:00 sati: dio Rogama

-u terminu od 9:00 do 16:00 sati: dio Buronja

-u terminu od 8:00 do 15:00 sati: dio naselja ispod Ljubovića-dio ul. 27. marta, Vitnija Vorena, Henrika Angela i Aleksandra Divajna

Tuzi       

-u terminu od 9:00 do 16:00 sati: Kodra, Dušići, Lekovići, dio Sukuruća, Vladne, Vranj, dio Mataguža i Dubrave

Danilovgrad      

-u terminu od 8:00 do 15:00 sati: Dolovi Komaski, dio Studenog

-u terminu od 8:00 do 12:00 sati: Iverak, Lakat

Cetinje 

-u terminu od 9:00 do 10:00 sati: Ljubotinj

-u terminu od 8:00 do 16:00 sati: Bjeloši

Nikšić   

-u terminu od 8:00 do 15:00 sati: dio Bjeloševine, dio Vilusa

Plužine 

-u terminu od 8:00 do 16:00 sati: Goransko, Šume, Brijeg, Mačkov Do

Ulcinj   

-u terminu od 8:00 do 14:00 sati: dio naselja Kruče uvala, dio naselja Zoganje

-u terminu od 8:00 do 14:30 sati: dio naselja Donja Briska Gora

Bar        

-u terminu od 8:00 do 16:00 sati: Godinje, Gornja i Donja Seoca i Raduš

-u terminu od 8:30 do 12:30 sati: vrtić u Makedonskom naselju i zgrade u blizini vrtića

Herceg Novi      

-u terminu od 8:00 do 15:00 sati: Zelenika -dio potrošača, Sasovići, Presjeka, Nogulovići, Nakićenovići, Marići, Kućansko Polje, Avramovići

Kotor    

-u terminu od 11:00 do 14:00 sati: Risan- Dom starih “Grabovac”

-u terminu od 14:00 do 17:00 sati: Risan- područje oko stare fabrike Ljekobilje, Bujevina, Novo Naselje, Stara Slanica,  zgrade “Ekostan”, zgrade Monrus

-u terminu od  9:00 do 12:00 sati: dio Orahovca

-u terminu od 9:00 do 17:00 sati: Grbalj (Lastva Grbaljska , Gude Polje, Bratešići, Gorovići, Kovačko Polje, Glavatske kućice, Čeren, TršnjICA, Višnjeva, Ukropci, Glavatičići, Kovači, Zagora, Krimovice, Platamuni, Trsteno)

-u terminu od 9:00 do 13:00 sati: Prčanj-Glavati

-u terminu od 9:00 do 11:00 sati: Dobrota-područje oko Studentskog doma do zgrade “Pionir”

Bijelo Polje        

-u terminu od 8:00 do 16:00 sati: Bliškovo – Ponikvice, Prestreke-Sutivan, Livadice, Ivanje, Pavino Polje, Crnča, Radulići, Ivanje, Vrbe, Crhalj, Kradenik, Godijevo, Goduša, Sipanje, Korita, Ličine, Moravac, Šipovice, Stubo, Vrh, Negobratina, Osmanbegovo Selo, Lazovići, Čampari, Sušica, Đalovići, Sokolovac, Dupljaci, Crniš, dio naselja između škole i kapele-Nikoljac, Gornje Grančarevo, Mijatovo kolo, Čokrlije

-u terminu od 8:30 do 14:00 sati: Gubavač

Mojkovac          

-u terminu od 9:00 do 14:00 sati: Slatina, Gostilovina, Kaludra, Bistrica, Dobrilovina, Stevanovac, Osredine, Zaboj, Crvena Lokva

Kolašin 

-u terminu od 9:00 do 15:00 sati: Rogobore, Bakovići, Radigojno, Ilinčić, Rovačko Trebaljevo, Moračko Trebaljevo, Fabrika Vode, mHE, Sjerogošte, Trebaljevo

-u terminu od 8:00 do 16:00 sati: Jasenova, Ocka Gora, Međuriječje, Mrtvo Duboko, Smolice, Bulje, Andrijevo, Vlahovići, , Bogutov Do, Jasenov Do, Trmanje, Cerovica, Trešnjica, Liješnje, Repetitor RDC-a, Višnje, Velje Duboko

Petnjica              

-u terminu od 8:30 do 14:30 sati: Laze,Vrbica,Trpezi,Kalica i fabrika košulja Lavista, dio sela Vrbica

-u terminu od 9:00 do 14:00 sati: dio sela Trpezi

Andrijevica        

-u terminu od 8:30 do 14:30 sati: dio sela Zabrđe, Slatina,Zabrđe,Trešnjevo,Izbjegličko Naselje Soko Štark I dio sela Seoce i Prisoja

Rožaje  

-u terminu od 9:00 do 14:30 sati: dio sela Seošnica

Plav      

-u terminu od 9:00 do 14:00 sati: dio sela Velika

Pljevlja

-u terminu od 9:00 do 17:00 sati: Odžak, Alići, Vilići, Zekavice, Jasen, Dubočica, Rasno, Bratosavina, Podkrajci, Lijeska, Kordovina, Maoče, Bjeloševina, Strahov Do, Čardak-Rt, Puzići, Plakali, Prehari

Žabljak

-u terminu od 9:00 do 18:00 sati: Tepca, Reciklažni Centar, Kovačka Dolina, Prisoje, Pitomine, Bosača, Vjetrena Brda, objekat Vojske na Štuocu, Štuoc – Vojska, Uskoci, Palež, Kočado, Podgora, Majčina Glavica, Nadgora

Zbog planiranih radova na mreži, u utorak 12. oktobra, bez napajanja električnom energijom će ostati:

Podgorica          

-u terminu od 8:00 do 18:00 sati: dio Bioča,Gornje i Donje Mrke, Crkvice, Ras, Podsić, Blizna i Petrovići

-u terminu od 9:00 do 16:00 sati: Jelin Dub i željeznička stanica Bratonožići, dio Maslina-dio ul. Skopske, X crnogorske brigade, Ruđera Boškovića, Sarajevske,  Jovana Ćetkovića, Ohridske, Mila Peruničića, Carev Laz, Đulje Jovanova i Tripe Kokolja

-u terminu od 8:00 do 15:00 sati: dio ul. Radničke, Srednjoškolske, Branka Deletića i Studenske

Danilovgrad      

-u terminu od 8:00 do 15:00 sati: Dolovi Komaski, dio Komunice i dio Studenog

-u terminu od 8:00 do 12:00 sati: Iverak

Cetinje 

-u terminu od 8:00 do 17:00 sati: Šinđon, Kokošice, Meterizi, Jankovića Krš, Lalino Ždrijelo, Dobrska Župa, Đalci i Božija Voda (kratka isključenja u navedenom periodu)

-u terminu od  8:00 do 16:00 sati: Pod Uba, Drušići, Prevlaka, Rvaši, Gospoštine, Pipac, Bobija, Karuč, Cerov Pod, Kraće Do, Dodoši i Žabljak Crnojevića

Plužine 

-u terminu od 8:00 do 16:00 sati: Goransko, Okrajci

Nikšić   

-u terminu od 8:00 do 15:00 sati: dio Somine, dio Morakova

Ulcinj   

-u terminu od 8:00 do 14:00 sati: dio naselja Kruče uvala. Dio naselja Zoganje

-u terminu od 8:00 do 14:30 sati: dio naselja Donja Briska Gora

-u terminu od 10:00 do 11:30 sati: kompletno područje Vladimira sa okolinom

Bar        

-u terminu od 8:00 do 16:00 sati: Godinje, Gornja i Donja Seoca i Raduš

-u terminu od 8:30 do 12:30 sati: vrtić u Makedonskom naselju i zgrade u blizini vrtića

Herceg Novi      

-u terminu od 11:00 do 16:00 sati: Topla 1, Topla 2, Topla 3, Stanišića Dubrava, Modra Ploča, Dom zdravlja Topla

-u terminu od 11:00 do 18:00 sati: kompletno područje Igala, Sutorina, Granični prelaz Debeli Brijeg, Prijevor, Travunija, Mojdež, Sušćepan, Trebesin, Servisna zona, Njivice, Žvinje, Prevlaka, Granični prelaz Kufin, Ratiševina, Institut dr Simo Milošević

Kotor    

-u terminu od 9:00 do 13:00 sati: Radanovići, Gornji Škaljari

Bijelo Polje        

-u terminu od 8:00 do 16:00 sati: Livadice, Rakonje, Lozna, Kukulje, Potoci, Rasovo, Loznice, Strojtanica, Boljanina, Vlah, Zminac, Repetitor ‘Kurilo’, Čokrlije, Krstače, Mahala, Pavino Polje, Grubješići, Kičava, Bijeli Potok, Biokovac, Grab, Kovren, Vergaševići, Gorice, Bliškovo, Stožer

-u terminu od 8:30 do 11:00 sati: Mijatovo Kolo, Gilinoge

-u terminu od 11:00 do 12:30 sati: Crnča, Radulići, Ivanje, Vrbe, Crhalj, Kradenik, Godijevo, Goduša, Korita, Moravac, Sipanje, Sušica, Đalovići, Čampari, Stubo, Vrh, Lazovići, Negobratina, Dupljaci, Srđevac, Poda, Lozna, Bioča, Crniš, Trubina, Jagoče, Žurena, Brestovik, Potoci, Dubovo, Laholo, Kostići, Kaševari, Pašića Polje, Femića Krš, Brzava, Prijelozi, Zagrad

-u terminu od 8:30 do 11:00 sati: Slijepač Most, Bojišta, Rakita, Pali

-u terminu od 11:30 do 15:00 sati: Tomaševo

-u terminu od 8:30 do 15:00 sati: Voljavac, Bijedići, Gubavač

-u terminu od 9:00 do 10:00 sati: Kisela Voda, Potkrajci, Njegnjevo, Sutivan, Kukulje, Dubrave, Livadice, Sela, Kneževići, Orahovica, Konatari, Unevina, Podbrežje, Metanjac, Dobrakovo, Granični Prelaz, Kumanica, Kanje, Milovo, Mioče, Dobro Brdo, Dobrinje, Gubavač, Voljavac, Rodijelja, Pećarska, Žiljak, Boturići, Mirojevići, Bistrica, Dolac, Kostenica, Mojstir, Šolje, Jablanovo, Požeginja

-u terminu od 9:00 do 13:00 sati: Kanje, Milovo, Mioče, Dobro Brdo, Dobrinje

Kolašin 

-u terminu od  9:00 do 16:00 sati: Trebješica, Kos

-u terminu od 8:00 do 15:00 sati: Suva Gora

-u terminu od 9:00 do 15:00 sati: Dulovine, Šljivovica, Izlasci, Manastir, Rečine, Lokve, Padež, Skrbuša, Bijeli Potok, Planinica, Mateševo, Jabuka, Drcka, Đekići, Sunga, Bare Kraljske, Lug Vukićevića, Drndari, Suva Gora, Vranještica

-u terminu od 8:00 do 16:00 sati: Bare   

Mojkovac          

-u terminu od 9:00 do 13:00 sati: Žari

Berane 

-u terminu od 8:30 do 14:30 sati: Budimlja,Mašte i dio sela Goražde, Babino,Drgosava,Zagrađe i  Dio sela Goražde Andrijevica       

-u terminu od 8:30 do 14:30 sati: dio sela Božići

Petnjica              

-u terminu od 9:00 do 14:00 sati: dio sela Lagatore

Rožaje  

-u terminu od 9:00 do 14:30 sati: dio sela Seošnica

-u terminu od 12:30 do 14:30 sati: dio sela Dedeići

Plav      

-u terminu od 9:00 do 14:00 sati: Babino Polje                                                                               

Pljevlja

-u terminu od 9:00 do 17:00 sati: Odžak, Alići, Vilići, Zekavice, Jasen, Dubočica, Rasno, Bratosavina, Podkrajci, Lijeska, Kordovina, Maoče, Bjeloševina, Strahov Do, Čardak-Rt, Puzići, Plakali, Prehari

Žabljak

-u terminu od 9:00 do 18:00 sati: Tepca, Reciklažni Centar, Kovačka Dolina, Prisoje, Pitomine, Bosača, Vjetrena Brda, objekat Vojske na Štuocu, Štuoc – Vojska, Uskoci, Palež, Kočado, Podgora, Majčina Glavica, Nadgora

Navedeni radovi se izvode u cilju kvalitetnijeg i sigurnijeg napajanja električnom energijom. U slučaju loših vremenskih uslova radovi će biti odgođeni.

×

Preuzmite našu aplikaciju


Pratite nas na

Pridružite se našoj Viber zajednici

0 komentara


POVEZANI ČLANCI

NAJNOVIJE

NAJČITANIJE

Pronađena šesnaestogodišnja A.G. iz Mojkovca

PRIORITETI EPCG: Zaposlili preko 300 radnika, a ugradili samo jedan panel nakon osam mjeseci

U Podgorici najtoplija noć u posljednjih 73 godine

Protest ispred Vlade: Vlada umjesto mitomanije da ponudi evropski put Crnoj Gori