Violinistkinja Emina Višnjić nastupa u KIC-u

Violinistkinja Emina Višnjić, maturantkinja Umjetničke škole za muziku i balet ''Vasa Pavić'' održaće koncert u okviru KIC-ovog ciklusa “Mladi talenti” u srijedu, 1. februara, u velikoj sali KIC-a ''Budo Tomović'', u 19 sati.
Violinistkinja Emina Višnjić nastupa u KIC-u

Foto: Fejsbuk

Na programu su djela Ludviga van Betovena, Roberta Šumana i Petra Iljiča Čajkovskog.

Emina Višnjić rođena je 2004. godine u gradu Bodo, Norveška.

Sa šest godina upisala se u nižu muzičku školu u Bijelom Polju, a sa sedam je počela da svira violinu u klasi Ande Buši.

Na Muzičkom festivalu mladih Crne Gore koje je održano u Kolašinu 2012. godine, osvojila je Srebrnu liru.

Dugogodišnja je stipendistkinja Ministarstva prosvjete i dobitnica nagrade iz “Fonda za talente” 2018. i 2019.

×

Preuzmite našu aplikaciju


Pratite nas na

Pridružite se našoj Viber zajednici

0 komentara


POVEZANI ČLANCI

STANDARD OBJAVLJUJE ANALIZU SLUČAJA “POKUŠAJ DRŽAVNOG UDARA”: Katnić do detalja opisao i ukazao na kršenja zakona od strane Vijeća Apelacionog suda, niko nije reagovao

Vlada objavila dopunu spiska kredita funkcionerima i državnim službenicima

Kolašinska simbolika

Dizdarević: Ubjedljiva pobjeda u Bijelom Polju, DPS osvojio 18 mandata

NAJNOVIJE

NAJČITANIJE

Adžić: Kralj kripto valuta uhapšen na podgoričkom aerodromu

DF predstavio bilborde podrške: Da pobijedimo Mila Đukanovića glasamo za Milatovića

Tuča u Budvi: Policija traga za dvije osobe

Živković: Krivična prijava protiv Adžića, ubjedljiva pobjeda Đukanovića u drugom krugu