Fudbaleri Budućnosti deklasirani na Farskim Ostrvima

Fudbaleri Budućnosti poraženi su od Toršavna iz Farskih Ostrva sa 4:0, u prvom meču druge rudne kvalifikacija za Ligu konferencija.

Podgoričane je načeo Poljak Mihal Przibilski pred sam kraj prvog poluvremena, da bi isti igrač postigao i drugi pogodak na samom početku drugog poluvremena i time udvostručio prednost Farana.

Zatim je Petersen kaznio lošu odbranu Budućnosti, koja je nakon nepuna dva minuta kasnije skrivila penal koji je iskoristio Johansen, čime je postavljen konačan rezultat utakmice.

Igrači budućnosti imali su dvije dobre prilike, ali osim toga, prvak crne Gore nije pokazao ništa više i tim sa Farskih Ostrva zasluženo je stigao do ubjedljive pobjede.