Rumunija – Crna Gora 0:3, het-trik nezaustavljivog Mugoše

Fudbalska reprezentacija Crne Gore igra u Bukureštu utakmicu 4. kola Lige nacija protiv Rumunije.

Izvor: 101greatgoals.com

Sokolovi su poveli golom Mugoše u 42. minutu utakmice nakon odlično izvedenog kornera Jankovića.

Mugoša je duplirao vođstvo u 56. minutu utakmice. Ponovo je Janković bio asistent, a Mugoša glavom sproveo loptu iza leđa Nice.

Nezaustavljivi Mugoša stiže do het-trika u 63. minutu. Crna Gora razbija Rumune u Bukureštu. Nakon dva pogotka glavom, sada je nekadašnji špic Budućnosti pogodio udarcem sa 16-17 metara.

Selektor fudbalske reprezentacije Crne Gore Miodrag Radulović izveo je ofanzivan sastav za gostovanje Rumuniji (20.45 h) u četvrtom kolu B3 grupe Lige nacija.

Počinju dva klasična špica, Nikola Krstović i Stefan Mugoša. Na golu je Mijatović, u posljednjoj liniji Vešović, Vujačić, Tomašević i Radunović, a u veznom redu Jovović, Šćekić, Janković i Savićević.